Płatności

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Dostępne formy płatności w sklepie

W naszym sklepie internetowym Klienci mogą opłacić zamówienie w wygodny dla siebie sposób. Oferujemy kilka różnych form płatności za towar:


płatność za pobraniem

Jest to najszybszy sposób składania zamówienia. Należy jednak pamiętać że ta forma ma swoje ograniczenia. Przede wszystkim jest to najdroższa forma dostawy szczególnie w przesyłkach wielkogabarytowych.

płatność gotówką przy odbiorze osobistym

Przed skorzystaniem z tej formy dostawy należy wcześniej umówić się na odbiór z tego względu iż biuro i magazyn są w różnych lokalizacjach

tradycyjny przelew bankowy

Nasz sklep umożliwia realizowanie tradycyjnych przelewów. Wystarczy w czasie składania zamówienia wybrać odpowiedni opcje a wszystkie potrzebne dane będą dostępne do zrealizowania płatności.

szybkie płatności elektroniczne Tpay

Jest to system płatności który skupia w sobie ponad 180 różnych kanałów płatności w ramach jednej usługi. Znajdą tam się szybkie przelewy elektroniczne (w tym do banków spółdzielczych) jak i płatności kartami czy BLIK.

• globalny system płatności PayPal

Dzięki temu rozwiązaniu zapłacisz za towar niezależnie od miejsca w którym przebywasz i waluty w której dokonujesz opłaty. System automatycznie przeliczy odpowiednią kwotę za towar.