Wysyłka

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Ceny wysyłek uzależnione są od wielu czynników. Najważniejszymi z nich jest gabaryt oraz waga produktu. Nasz sklep oferuje kilka różnych form wysyłek uzależnionych od wielkości towaru. Szczegółowe koszty wysyłek są podane przy każdym produkcie w czasie składania zamówienia.


•    odbiór osobisty

Ta forma odbioru jest możliwa po wcześniejszym uiszczeniu opłaty za towar. Koszt 0 zł.

•    wysyłka kurierska DPD

Tą formą transportu wysyłamy kranydeszczownicebrodziki do wagi 15 kg.
Koszt przesyłki opłaconej z góry: 12 – 16 zł
Koszt przesyłki pobraniowej: 14 – 19 zł

•    wysyłka Pocztą Polską

Tą formą transportu wysyłamy krany wannowedeszczownicebrodziki do wagi 15 kg.
Koszt przesyłki opłaconej z góry: 14 - 37 zł
Koszt przesyłki pobraniowej: 17 - 40 zł

•    paczkomaty

Tą formą transportu wysyłamy krany wannowe i krany łazienkowe do wagi 20 kg.
Koszt przesyłki opłaconej z góry: 13 – 16 zł

•    przesyłka gabarytowa

Tą formą transportu wysyłamy przesyłki nie gabarytowe czyli kabiny prysznicowe. Jeśli kupujesz od nas kabinę i inne akcesoria zaznacz tą formę a w koszcie wysyłki towaru umieszczone będą inne zamówione przez Ciebie akcesoria.
Koszt przesyłki opłaconej z góry: 170 zł
Koszt przesyłki pobraniowej: 190 zł

•    transport firmowy przesyłek wielkogabarytowych

*  Na terenie aglomeracji łódzkiej istnieje możliwość dowozu towarów pod wskazany adres przez kupującego (minimalna wartość zamówienia to 1200 zł lub zestawu z kabiną prysznicową marki Toule).

Koszt i czas usługi uzgadniania jest indywidualnie z Klientem. Usługa dowozu nie obejmuje wniesienia towaru.

Czas wysyłki – marka Toule

Zamówienia Klientów realizujemy zwykle w czasie dwóch dni roboczych. Przesyłki wielkogabarytowe są z reguły wysyłane we wtorki i czwartki. Czas dostawy to zwykle do 2 dni roboczych.

Czas wysyłki – pozostałe marki

Zamówienia klientów realizujemy zwykle w czasie do pięciu dni roboczych. Przesyłki wielkogabarytowe są z reguły wysyłane we wtorki i czwartki. Czas dostawy to zwykle do 2 dni robocze.

Usługi dodatkowe

Oferujemy usługę wniesienia towaru do lokalu wskazanego przez Klienta. Usługa jest dodatkowo płatna a jej koszt uzależniony jest od wybranego towaru oraz sposobu płatności. Dokładne koszty są wyszczególnione przy wyborze sposobu dostawy. Wniesienie realizowane jest przez pracowników firmy kurierskiej Ambro Express.