Odbierz rabat za rejestracje

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Chcesz kupować tajniej produkty? Nic prostszego. Załóż konto w naszym sklepie i ciesz się niższymi cenami. O tak po prostu wystarczy mieć konto w sklepie. 

Pamiętaj tylko zarejestrowany Klient w sklepie będzie widział niższe ceny. Jeśli będziesz niezalogowanym zobaczysz „normalne” ceny jak dla zwykłego odwiedzającego witrynę.

Przykład

Czy coś jeszcze powinieneś wiedzieć? Taki mały drobiazg został. Przy tworzeniu konta zaznacz opcję newsletter-a. Nie obawiaj się nie zasypiemy Cię niechcianymi wiadomościami. Od czasu do czasu nie częściej niż raz w miesiącu przypomnimy się o sobie poprzez wysłanie nowego produktu z naszej oferty. A nóż widelec coś Ci się u nas jeszcze spodoba. Może polecisz nas sąsiadowi czy znajomym…

Pewnie nie raz Cię też zaskoczymy dodatkowym upustem czy darmowym prezentem ale o tym wszystkim na bieżąco będziemy informować w wiadomościach. Do zobaczenia!.